Offre d'emploi : Responsable du service AML

Emploi & stages  |

Pour postuler, il est nécessaire de connaître la langue dans laquelle l'annonce est publiée

Findomestic Banka je deo BNP Paribas, jedne od najvećih svetskih bankarskih grupacija. Imajući u vidu konstantno unapređenje i razvoj svoje poslovne mreže, Findomestic Banka ad Beograd, raspisuje konkurs za radno mesto u Beogradu:

Rukovodilac AML službe

(Beograd)

Osnovna zaduženja:

  • Kontrola transakcija kroz dinarski i devizni platni promet
  • Izveštavanje uprave po osnovu sumnjivih i gotovinskih transakcija
  • Nadzor nad klijentima i njihovim transakcijama i izveštavanje kroz službene beleške
  • Izrada i razvoj procedura i uputstava vezanih za sprečavanje pranja novca i finansiranje terorizma
  • Upravljanje i razvoj sistema za otkrivanje i sprečavanje pranja novca I finansiranje terorizma
  • Priprema i razvoj godišnjeg programa edukacije i održavanje treninga za zaposlene
  • Izrada izveštaja iz delokruga rada i izveštavanje organa upravljanja i centrale Grupe
  • Učestvovanje u izradi smernica za vršenje unutrašnje kontrole
  • Arhiviranje i čuvanje podataka označenih kao službena tajna

Uslovi:

  • Viša / Visoka stručna sprema ekonomskog smera
  • Minimum 3-5 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
  • Tečno znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru
  • Licenca za obavljanje poslova ovlašćenog lica u bankarstvu je prednost

Dodatna znanja i veštine:

Poznavanje standarda finansijskih i bankarskih institucija

Poznavanje zakonskih propisa i regulative

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima, svoju biografiju sa propratnim pismom možete poslati elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Rok za konkurisanje: 6.2.2016.

Francusko-srpska privredna komora vas poziva da prijave šaljete na office(at)ccfs.rs

Sve prijave će biti prosleđenu poslodavcu

Nos événements

< Novembre 2017 >

Nos dernières actualités

Membres parrains

    • Atos IT Solutions and services
    • Crédit Agricole
    • Egis
    • L'Oreal
    • Lafarge
    • Le Belier
    • Renault
    • Sanofi aventis
    • Schneider Electric
    • Sladara Maltinex
    • Société Générale
    • Tigar Tyres
    • Veolia
    • Xpro

CONTACT

Chambre de Commerce et d'Industrie France Serbie

10 Kosovska | 11 000 Belgrade | Serbie |
Tél. +381 (0)11 33 48 351/353 | Fax. +381 (0)11 33 48 274 | e-mail: office@ccfs.rs