Focus RH

Offre d'emploi : Responsable du service AML

Pour postuler, il est nécessaire de connaître la langue dans laquelle l'annonce est publiée

Findomestic Banka je deo BNP Paribas, jedne od najvećih svetskih bankarskih grupacija. Imajući u vidu konstantno unapređenje i razvoj svoje poslovne mreže, Findomestic Banka ad Beograd, raspisuje konkurs za radno mesto u Beogradu:

Rukovodilac AML službe

(Beograd)

Osnovna zaduženja:

  • Kontrola transakcija kroz dinarski i devizni platni promet
  • Izveštavanje uprave po osnovu sumnjivih i gotovinskih transakcija
  • Nadzor nad klijentima i njihovim transakcijama i izveštavanje kroz službene beleške
  • Izrada i razvoj procedura i uputstava vezanih za sprečavanje pranja novca i finansiranje terorizma
  • Upravljanje i razvoj sistema za otkrivanje i sprečavanje pranja novca I finansiranje terorizma
  • Priprema i razvoj godišnjeg programa edukacije i održavanje treninga za zaposlene
  • Izrada izveštaja iz delokruga rada i izveštavanje organa upravljanja i centrale Grupe
  • Učestvovanje u izradi smernica za vršenje unutrašnje kontrole
  • Arhiviranje i čuvanje podataka označenih kao službena tajna

Uslovi:

  • Viša / Visoka stručna sprema ekonomskog smera
  • Minimum 3-5 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
  • Tečno znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru
  • Licenca za obavljanje poslova ovlašćenog lica u bankarstvu je prednost

Dodatna znanja i veštine:

Poznavanje standarda finansijskih i bankarskih institucija

Poznavanje zakonskih propisa i regulative

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima, svoju biografiju sa propratnim pismom možete poslati elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Rok za konkurisanje: 6.2.2016.

Francusko-srpska privredna komora vas poziva da prijave šaljete na office(at)ccfs.rs

Sve prijave će biti prosleđenu poslodavcu

Autres actualités

Aucune actualité disponible.

Nos événements

Aucun événement ne correspond à votre recherche

Partager cette page Partager sur FacebookPartager sur Linkedin
Fermer

Vous débutez à l'export ?